Vinç Sat
Satmak istediğiniz vinç kaç tonluk?
Satmak istediğiniz sepetli platform ise sadece metrajını yazınız.
Satmak istediğiniz ürünün markası?
Satmak istediğiniz ürünün model yılı?
Satmak istediğiniz ürün vinç ise bom sayısı nedir?
Tek kırma ve çift kırma olarak belirtiniz, ilave mekanik bom sayısını belirtiniz.
Satmak istediğiniz ürün araçlı ise araç model ve markasını belirtiniz.
Teleskobik mobil vinçlerde orijinal, araçsızlarda araçsız diye belirtiniz.
Satmak istediğiniz ürün için istediğiniz fiyat?
Ürün ruhsat veya fatura sahibin adı soyadı?
Telefon numarası?
Son güncel halinin fotoğraflarını yükleyiniz. Not: Fotoğrafların boyutu büyük ise formu gönderirken sorun yaşadıysanız 0532 596 38 38 no"lu telefona Whatsapp"tan gönderiniz.
Yukarıda bilgilerini verdiğim ürünün sahibi olduğumu, fotoğrafların ve bilgilerin söz konusu ürüne ait ve gerçek bilgiler olduğunu beyan eder, komisyon sözleşmesini kabul ederim. Söz konusu ürünün fiziken kullanımı, muhafazası, kontrolü şahsıma ait olup, satış bedeline istinaden % 2+ KDV bedelle Mesut Vinç Galeri aracılığı ile pazarlanmasını onaylıyorum.
Taahhütnameyi indirip doldurduktan sonra 0532 596 38 38 numaralı telefona whatsapp ile fotoğrafını çekerek, 0332 345 47 67 numaralı faksa, faks olarak veya info@mesutvinc.com adresimizi mail olarak göndermeniz gerekmektedir.
Sayın ziyaretçimiz vinç alım satımında çözüm ortağı olarak Türkiye’nin en büyük vinç alım satım merkezi Mesut Vinç Galeri’yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Vinç ve araç üstü ekipman alım satımında 2007 yılından bu yana kazandığımız tecrübeyi, en geniş müşteri portföyünü, Türkiye’nin vinç alım satımında en çok ziyaret edilen www.mesutvinc.com sitemizi ve bire bir görüşmelerimizi sizinle paylaşmaktan onur duyuyoruz.

Yapılan analizlerde WWW.MESUTVINC.COM sitemize Türkiye’nin bütün illerinden ve yurt dışından çok sayıda ziyaretçilerin müracaat ettiği rakamsal ve bölgesel bazda tespit edilmiştir.

Vinç alım satımında müracaat edilen kanallarda firmamızın rakipleri arasında 1. sırada yer aldığı istatisklerde mevcuttur.

Ayrıca Konya merkezde bulunan 2.el vinç ve yeni vinçleri birebir görebileceğiniz 1000 m² galeri alanımızda gerek yurt içi gerek yurt dışı müşterilerimizi misafir etmekte, doğru bilgiler, güvenilir ticaret, uzman pazarlama ilkemizle gerek vinçlerini satmada gerek vinçlerini almada misafir etmekten onur duyuyoruz.

Gerek yurt içi gerek yurt dışı sayısı yüzleri bulan müşterilerimiz referanslarımızda yer almakta bizimle yaptıkları ilk ticaretten sonra kendilerinin de vinç alım satımında firmamıza referans olmalarından onur duyuyoruz.(-) BU İŞYERİ; KONYA TİCARET ODASI 55008 SİCİL NUMARASINA KAYITLI ÜYESİ, SELÇUK VERGİ DAİRESİNE, MESUT VİNÇ GALERİ MARKASI OLARAK: T.C. TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ’NE TPE2013 02489 NO İLE KAYITLIDIR.
2017 © Mesut Vinç - Tüm Hakları Saklıdır - All Rights Reserved
Facebook Facebook Twitter Instagram